| gondar a întrebat:

De ce cand deschid microfonul si il folosesc pe skype imi spune ca nu poate detecta placa de sunet si in acest timp mi se opreste tot sunetul calculatorului?(am incercat cu restart, cu reconectare a microfonului si sa nu uit, microfonul este cu casti, iar eu folosesc boxe. Spuneti-mi daca puteti cum as putea rezolva aceasta problema

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca cu o placa audio separata. In acest caz, cineva care se pricepe, sa ti-o dezactiveze din BIOS pe cea on board. Banuiesc ca cea de care vorbesti este on board.