| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand ma joc un joc pe PC cooler-ul face "galagie", nu bazaie dar se invarte foarte repede din primele 3-4 minute si devine enervant.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu mai juca ca suprasoliciti calculatorul si coolerul este nevoit sa tureze la maxim riscand arderea dau tocirea lui!

| Eduard619 a răspuns:

E solicitat mai mult in timpul gamingului...ai suflat praful de pe el?

| GrepolisKing a răspuns:

Daca ai aceste probleme la cooler, este mai bine sa il inlocuiesti inainte ca acesta "sa iti faca focul in pc".
Spor.