| AdiSt a întrebat:

De ce cand sterg cv nu imi mai apare in cosul de reciclare? plz dau funda!

Răspuns Câştigător
| Tlbi a răspuns:

Click dreapta - Properties - (sus) Desktop - (jos) Customize desktop - si ai acolo sa alegi cum sa apara recycle Bin. alegi iconita cu el GOL. apropo, ai windows xp nu?

6 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Pentru ca ai sters ceva "mare", si s-a sters definitiv.

| AdiSt explică (pentru Tlbi):

Si nu pot sa fac cv in legatura cu asta si nu era chiar mare avea 25 mb... a da si cand cosul de reciclare e gol el apare cai plin apare chestia aia cu galben inauntru da ma ajuti cu asta iti dau fundabig grin

| AdiSt explică (pentru Tlbi):

Da a m. si pentrurasp iti dau funda

| AdiSt explică (pentru Tlbi):

Da cum trebuie sa aleg dau click pe el si dau ok ca vad ca nu mergebig grin

| Tlbi a răspuns (pentru AdiSt):

Deci dai click pe iconita (cu recycle bin gol) si apoi jos, fix langa ai "change icon", si alegi ionita care vrei sa-ti apara cand e gol recycle bin! apoi la urma dai "apply", de jos

| Tlbi a răspuns (pentru AdiSt):

Click dreapta - Properties - (sus) Desktop - (jos) Customize desktop - si ai acolo sa alegi cum sa apara recycle Bin. alegi iconita cu el GOL. apropo, ai windows xp nu?

| valent1np a răspuns:

Daca folosesti sistemul de operare "Windows" iar fisierul este prea mare, acesta se sterge complet fara a-l mai trece prin recycle bin. Daca, cumva ai Windows 7, ai optiunea sa alegi daca sa-l trimita in recycle bin.