| Iuliiikkk a întrebat:

De ce cand vreau sa vorbesc cu cineva pe mess dupa cei scriu si dau enter nu-mi apare nimic? Dar persoanei respective ii apare? Si chiar cand celalalt imi scrie tot nu se vede. Ce as putea face? Funda + VOT.

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

E bug da la cei de la yahoo, multora li se intampla...isi revine de la sinewinking

| 7lucian8 a răspuns:

. http://www.videotutorial.ro/? p=1922 aici gasesti solutia. daca merit astept rasplata pa...

| seena8616 a răspuns:

Da. persoana cealalta vede ce scrii tu, insa trebuie sa reinstalezi windowsul pentru ca ai virusi. asa am patit si eu cu mess-ul si am reinstalat windowsul
:*

| DoDo a răspuns:

Pai ai virusi in calculator din cate vad problemele care le prezinti au trecut si ei de scanareaa antivirusului, deci ori iti reinstalezi windowsul ori iti iei un antivirus mai bun fundita te rog rumos

| DSGline a răspuns:

Http://www.forwindows.net/......u%C8%9Bia/
Uite linkul eu iti recomand a 2 solutie.

@akka nu are rost sa reinstalezi messul ca nu rezolvi nimic
@dodo nu e vorba de virusi
@seena si asa se poate da e mai simplu metoda indicata de mine.

deci funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si un verisor de al meu a patit asa ca nu se vedea dar trebuie sa iti stergi messul si sa til instalezi din nou ca si el a patit exact ca si tine

| Akka a răspuns:

Ai putea sa-ti reinstalezi mess-ul happy