| Xenoverse1 a întrebat:

De ce digi sport nu mai televizeaza copa del rey?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca au ceva probleme fianciare rds-rcs

| Drimmero a răspuns:

Cine dracu urmareste acea competitie?

Nu mai au bani cica.

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Eu urmaresc ca joaca cosmarul vostru.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Barcelonistule,, la scorul asta sunteti eliminati din cupa de Levantica.

Sa va vedem in UCL daca treceti de sferturi, de 3 ani plecati acasa inca din faza asta.

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Stai linistit ca Barcelona e specialista cand vine vorba de cupa regelui.

| RAY a răspuns (pentru Xenoverse1):

Acolo e si o lupta de afirmare unei parti din Spania care se vrea independenta, multi spanioli ar prefera ca orice echipa sa castige doar barcelona nu

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Nu mai exista alta in competitia aia sa fie mai puternica, toate sunt slabe, poate doar Sevilla, pe Real nici nu o pomenesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate la ăia n-a mers cu șpagalaughing)
nu mai au drepturi

| Saveluc a răspuns:

Toate meciurile mari vor fi difuzate pe DIGI 4K pentru a vizualiza DIGI 4K ai nevoie de Cartela CI+ plata lunară 5 lei asta doar dacă TV-ul tău suporta 4K

| lZlJokerlZl a răspuns:

Pentru ca nu au mai cumparat drepturi tv pentru acea competitie.Acum au inceput sa transmita meciuri de Champions si Europa League, avand si alte sporturi pe care le transmit ar cheltui prea mult si nu pot transmite atatea meciuri.