| anonim_4396 a întrebat:

De ce exista viata?

De ce nu exista prietenie eterna?

De ce nu exista iubire eterna?

Cum poti aduce pe cineva drag inapoi la tine?

crying De ce nu poti uita persoana iubita care te-a lasat balta si te-a uitat? crying

Răspuns Câştigător
| FunDa a răspuns:

Ptr ca asa a fost facut...asta ma intreb si eu dar gandeste-te ca viata merge inainte si timpul nu se opreste in loc pentru nimic! asta e! oricum exista o persoana care o sa te iubeasca cu adevarat dar inca nu ai gasit-o. Daca cineva a decis sa plece de langa tine fara un motiv anume nu merita prietenia ta!:*

2 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

Pot sa pun pariu ca esti tanar, si mai exista 10000000 de fete de care sa te indragostesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar nici una ca ea(fiecare om e unic) crying