| UserName250000 a întrebat:

De ce Facebook ma tot inscrie in grupuri in care nu vreau? Am verificat contul si nu e spart, are parola foarte puternica de 14 litere si la sfarsit 4 cifre.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te adauga prietenii nu te inscrie Facebook. Intri pe grupul respectiv, dai iesire si ai o optiune "nu permite sa mai fi adaugat in acest grup" sau asa ceva, da-i pe aia si nu te mai baga nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te adauga prieteni in ele. Stiu nenorocirea, da-le block alora care te adauga, si bine inteles raporteaza grupul ca spam inainte sa iesi din el.