| anonim_4396 a întrebat:

De ce Ilie's Vlogs şi-a sters canalul?

3 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Pentru ca a fost acuzat ca a ciordit banii donati pentru skate parca si pentru ca aprimit mult hate, vezi clipul facut de sucre dar si ultimul clip pus de ilie pe Youtube pe net, l-au reuploadat altii.

| simina96 a răspuns:

Buna! Se presupune ca a intrat intr-o depresie din cauza hate-ului primit, inca nu se stie exact daca va mai continua sa faca videoclipuri sau nu. Innafara de videoclipurile spuse de iAMVi mai gasesti acest clip repostat de cineva de pe contul de Instagram a lui Ilie in care explica mai multe:
https://www.youtube.com/watch?v=HPjQ7ahRLZI

| Antihristul a răspuns:

Intreaba-l pe el, noi de unde sa stim?