| ZuBby a întrebat:

De ce imi merge sacadat cs in anumite momente? am pc destul de bun.ar trebui sa imi mearga lejer cs. dar in anumite momente cand este harta aproape plina imi merge sacadat.am reinstalat si windowsul si tot asa face.ma ajuta careva?worried

5 răspunsuri:
| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Cica pc destul de bun :-J rolling on the floor

| ZuBby explică:

Le inchid toate.doar steamul il las deschis.dar ar trebui sa imi mearga perfect.am rami 1 gb.procesor 1800.placa video 128. iar lag nu imi sare peste 50 nici cand imi merge sacadat.in rest nu sare peste 25-30

| Aero_7920 a răspuns:

Baga in consola fps_max 300 si poate o sa iti meargawinking

| CArtoons a răspuns:

Bai am eu o teroie daca zici ca iti merge asa doar cand e harta full inseamna ca tu ai lag.inchide toate aplicatiile si incearca dupa sau poate are altu lagthinking

| ByzZaRe a răspuns:

Placa video de 128? E clar oh go on Cumpara`ti si tu una macar de 512 straight face e in jur de 1 milion :s si cumpara`ti Nvidia nu ati ca e mai ok pentru gaming happy