| DeejayIonutzz1993 a întrebat:

De ce imi palpaie ecranul tabletei cu android (mi se stinge si se aprinde singura foarte rapid )

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Luminozitatea poate e raglata automat. Intri in meniu, si glisezi spre dreapta pana vezi la Widgeturi o bara cu mai multe functii. Tii apasat pe ea si o pui pe o fereastra din aceea. O sa ai mai multe functii si un soare in ultimul chenar. Dai pe el si vezi daca se mai intampla asta. Daca tot mai face asa trebuie dusa la garantie.