| MeMe123 a întrebat:

De ce nu am si eu pe facebook (pe telefon android) emoticoanele in postari sau comentarii, vb de acelea care sunt la chat... altii le au eu nu sad dau funda

2 răspunsuri:
| stefaniastefi a răspuns:

Trebuie sa le descarci tu

| ShawolSkehehdanfdldi a răspuns:

Well, um. ei le au incluse în tastatură.
Poți să îți descarci și tu una de pe Google Play (eu am Emoji Keyboard și sunt mulțumită).
Nu va deveni tastatura ta implicită automat, ci trebuie să modifici tu setările. Dacă nu știi cum, lasă un comentariu la răspunsul meu și îți voi explica.
Succes! ^o^