| Iuliankappa67 a întrebat:

De ce nu imi citeste Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC? Am introdus cablul in modem si in placa de retea si nu se aprinde LAN, am dat si la driver update si nimic. Imi mai spune ca : A network cable is unplugged, dupa si da refresh singur si zice acquiring network address si tot asa... Astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Normal daca ai driverul instalat pe placa de retea ar trebui sa mearga parerea mea este sa nai vreun virus am patit-o si eu o data tot ce este de facut cauta programul asta pe net Malwarebytes asi face treaba bine de tot

| valentin07 a răspuns:

Poate ca nu ai driver-ul bine instalat. Uite aici cum poti sa il descarci
https://www.youtube.com/watch?v=zdw52tHZlU4