| devil2279 a întrebat:

De ce nu imi mai merge youtube-ul? Pot sa intru sa dau la un video dar imi apare toata pagina tot, doar ca nu porneste videoclipul, ramane negru fara sa apara nimic altceva cum ar fi ca se incarca sau ca s-a intepat, nu mai merge niciun videoclip. De ce?
Ce sa ii fac? Si nu ma luati cu reinstaleaza-ti browseru(google chrome) sau sa imi fac alta User, ca am multe pe asta si nu stau le bag din nou.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa instalezi Adobe Flash Player.

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Cel mai probabil e din cauza ca ai fost ales aleatoriu pentru testele lor HTML5, html5 sunt o serie relativ noua de taguri pe care browserele moderne le interpreteaza precum, sau. Ce trebuie sa faci e sa fortezi sa ceara java, e o extensie care o poate folosii orice prost fara probleme, magic actions ii zici, uite link-u https://chrome.google.com/......pllmpfceif

Răspuns utilizator avertizat
| Sonnayasashikushinaide a răspuns (pentru devil2279):

Am dezactivat magic actions si eu, ocupa RAM din ce in ce mai mult, nu se oprea, si incepea computerul sa se miste nasol, dupa ce am dezactivat numai am nici o problema, deci s-ar putea sa fie si de la asta. Sau cum a zis salontanul, instaleaza flash din nou, de fapt dezinstaleaza flash si instaleaza iar. AAA si mi-am amintit, daca ai flash pe windows si folosesti chrome, chrome deja are flash incorporat si au conflict, du-te la plugins scrie asta in chrome chrome://plugins/ si dezactiveaza una din flash, oricare vrei, sa ramana doar 1 activa.

| Stancu_Lucian_Adelin_1998 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/