| Marianaawrtey5 a întrebat:

De ce nu imi vede nimeni poza de profil atunci cand o schimb pe facebook si totusi am setat sa imi vada poza prietenii dar se pare ca atunci cand intru de pe contul surorii mele nu imi apare poza postata de mine pe wall adica la acasa acolo unde apar nouatatile, si am setat la poza sa vada toti prietenii si nu imi apare de pe alt cont, si atunci cand intru de pe alt cont pot sa vad poza numai daca ma uit pe profilul meu nu la noutati la acasa cum as vrea. adica prietenii nu imi pot vedea poza de profil dar am setat sa o vada cred ca e alta problema, si nu stiu care. FUNDA

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dureaza 48 pana la 72 de ore, pana va fi aprobata si vizibila.

| Notalp a răspuns:

Salutare, am și eu aceeași problemă, și vreau să aflu dacă ai soluționat problema, și dacă da, cum? Help?