| VrRos71 a întrebat:

De ce nu mai apare pe tik tok sectiunea "live" în stânga sus,acolo unde dau să urmăresc live-urile la alții.
Vouă vă mai apare? Țin să menționez că după ce am dezinstalat aplicația,iar după am instalat-o înapoi și am creat nou cont, am observat că nu mai apare "LIVE" în stânga sus.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu dai tap tap, îngerașule.laughing) doamne....ai și tu niște probleme existențiale la ora asta... M-aș bucura sa îl șteargă de tot aplicația aia de tot rahatul

| omuletulofficial a răspuns:

Depinde probabil de anumite chestii gen: daca ai contul activat prin e-mail, sau nr.de telefon, daca ai android sau iOS, da-ne niste detalii mai amanuntite happy

| Adjouma a răspuns:

Nu știu frate tiktok e doar pentru idioți

| CerneaValentina10 a răspuns:

Acceasi problema o am și eu!