| sorinturcu a întrebat:

De ce nu mai merge sa dai sms cu nr ascuns an reteaua orange? am tastat toate codurile gasite pe net si nu merge? stie cineva!? adresa de mess este " sorinturcu2000? sau boboc2204@yahoo.com. multumesc.

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

NU mai functioneaza de mult aceasta optiune. Cea mai simpla metoda este sa iti cumperi o cartela si de pe ea sa trimiti mesaje si pe urma sa il scoti din telefon si asa nu vor stii cine esti. Bafta.

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Rasp lui ingeras este valabil doar daca dai telefon pentru sms nu merge cu nr ascuns

| dadaaaaa a răspuns:

#31#07****** asa e la vodafone si merge

la orange nu stiu..incearca

| dadaaaaa a răspuns:

Sczzzz am citit gresit.sms...am crezut k apel. upsy. iarta-maaaaa

| sorinturcu explică:

Multumesc celor ce m-au ajutat cu raspunsuri.