| alabama00 a întrebat:

De ce nu mai primesc vizualizari pe youtube? am pus un clip si langa "views" apare un semn de intrebare si imi spune ca videoclipruilor mai populare li se actualizeaza vizualizarile la cateva ore, dar de vreo 2 saptamani nu mai primesc niciuna, iar pe primele 300 le-am facut in doua zile. vreo sugestie ceva, va roooog

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Daca nu ai vizualizari la clip, inseamna ca nu s-a uitat nimeni.
Si eu eram asa la inceput cand mi-am facut contul.Am postat niste clipuri si nu aveam vizualizari la ele, iar eu credeam ca e ceva stricat la contul meu, dar adevarul era ca nu se uitase nimeni.
Pe Youtube trebuie sa postezi ceva interesant pentru a strange vizualizari.Trebuie sa fie interesant si unic. Daca vei posta ceva ce mai este postat pe Youtube nimeni nu o sa se uite.
Uite aici este contul meu de Youtube:
http://www.youtube.com/user/kryssycullen?feature=mhum
Add me, daca vrei.
Daca mai ai nelamuriri legate de Youtube trimite mesaj.
Bafta!

| Feicsuk_Larisa_1991 a răspuns (pentru Artemisia):

Buna happy
Si eu am aceeasi problema! sad nu imi apar vizualizarile pe Youtube, desi am distribuit linkul si pe Facebook, pe care daca-l accesezi duce direct la videoclip pe Youtube! laughing))

| Mariusssss a răspuns:

Verifica in cont. Dupa ce te loghezi apasa sus ''my videos''. Atasat fisierului video gasesti informatii despre drepturile de autor. In anumite cazuri video-ul afiseaza ...third match copyrights infiregment - ceva de genul asta. In alte cazuri cum este al tau o sa gasesti atasat ''video blocked in somme countries'' si odata ce dai click acolo vezi tarile unde este blocat. De obicei este o lista luuungaaa...si de asta nu ai vizionari pentru ca, clipul respectiv cand este accesat pur si simplu nu se deschide. Afiseaza doar, video blocked in your country.al rights reserved - compania care a realizat clipul.

| asd10cristi a răspuns:

Contacteazai pe cei de la youtube bineinteles in limba engleza.

| n1ck6795 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu, ai rezolvat cumva problema alabama00? please feedback :p