| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

De ce nu mere sa instalez Sims 3 sad poate nu l-am descarcat bine dar am postat asa o intrebarede unde pot descarca sims 3 si am lua tde acolo si am asteptat mult timp pana sa se descarce si dau la installer, si-mi apare eroare ca nu pot sa instalez.De Ce? thinking

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ce eroare-ti apare? fa-ne un printscreen si pune-l aici sau macar spune ce eroare iti da sa te putem ajuta, sau da-mi mie mesaj cu eroarea sa te-ajutwinkingbatting eyelashes