| SecretName1234 a întrebat:

De ce nu merge barn buddy? imi tot arata "jocul tau se incarca " ieri am asteptat 10 min si tot nu a mers astazi la fel si la ceilalti vecini ai mei le merge jocul de ce?

12 răspunsuri:
| SecretName1234 explică:

T

| crisi649 a răspuns:

Stiu eu ca si mie imi face asa asteapta puti si dupa aia dai click intre imaginea de la barn budyy si colo unde scrie jocul tau se incarca dai click intre ele si iti va merge ca asa am facut si eu incearca de mai multe ori

FUNDA plsss:Xbig grin

| EoFetitza a răspuns:

Nici mie nu imi merge si mi se intampla la fel ca tine imi arata ca se incarca si l-am lasat sa se incarce si dupa 30 de min tot nu a mers... oare ce s-a intamplat? cainele meu nu e hranit...si am orhideecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce ca si mienu imi mergesadDar la o vecina de-a mea mi-a zis ca ii mergecryingSi eu am orhidee si cainele nu e hranitsad

| iLOVEquestions a răspuns:

Mie imi merge.Cam greu, dar merge.Incearca asa:dai click pe imaginea Barn Buddy.La un moment dat va aparea...La mine emrge. Sper sa iti mearga. fundita?big grin

| Cristian1994 a răspuns:

Nu pot sa te ajut dar si eu sunt diperat ca nu-mi merge.sadDaca aflu ceva cu cea mai mare placere te ajut.

| SirOvY a răspuns:

Burn buddy a trecut la varianta beta.deci incearca sa accesezi barn buddy din alta parte.o pozica cu beta pe ea! daca esti pe hi5.incearca de jos din bara cu jocuri...pe facebook.mergi pe pagina lor de facebook!

| rosiemarie a răspuns:

Si la mine si trebuie sa intru ca au intrat vecinii si miau furat.cum sa fac sa mearga?

| AndyBAndy a răspuns:

Tr. sa apesi pe icoana.

| user666666 a răspuns:

Mie imi apare meniul si cand dau pe ''ferma mea'' zice Adobe flash player click to install. am dat clic, l-am descarcat apoi l-am instalat si tot nu merge. asta am mai patit-o si acum cateva luni dar pana la urma si-a revenit. asteapta poate ca asta o sa se intample si la tine happy

| Nedelcu_Andreea_1990 a răspuns:

If the game fails to load even after refreshing the page, please try clearing your browser cache. If you are unsure how to do this, instructions can be found at the following site:

http://www.wikihow.com/Clear-Your-Browser's-Cache asa imi scrie apoi trebuie sa dau ok si astept dupa aia imi scrie We are experiencing problems connecting to Facebook. Please refresh the page to try again si loading... atat

| Edves_Andreea_1992 a răspuns:

De ce nu merge bran buddi pe facebuuk