| Anca2999 a întrebat:

De ce nu merge sa fac update la antivirus nod 32 ( eset smart security 4 ) am bagat de pe un site (de incredere, mi-a fost recomandat bine) parola si username valabil tot..si el tot nu face update sad Funda!

2 răspunsuri:
| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Nu face update in cazul in care e trial.iti dau o parola si Username:TRIAL-0088978548
Nod32 Update Password:ffcbv2tfd6e

| Anca2999 explică (pentru Danny_Danny_Ungureanu_1970):

Nu este trial, cred..adica poate gresesc, nu ma pricep foarte bine, stiu doar ca atunci cand expira licenta o inlocuiesc cu alta noua prin parola si usernamelaughing deci..merge ce mi-ai dat tu daca incerc sa fac update?