| MonyMoniq a întrebat:

De ce nu-mi merge facebook-ul? Ma conectez si dau sa vad notificarile dar nu merge, nu pot da like nu po face nimic.De ce? Am iesit si am intrat dar tot nu merge. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Ti se vede toata pagina alba si ti se vad doar notificarile la acel mic glob? Asta am patit si eu dupa ce am avut virusi si mi-am sters si din greseala adoble flash player. Mi-ar reinstalat windowsul si totul a fost ca la inceput. Asa iti sugerez si tie sa facihappy
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| MonyMoniq explică (pentru Danyelusha):

Nu cred ca am virusi, si nici nu pot reinstala windowsul, trebuie sa mi reinstaleze cineva!
Chiar crezi ca sunt din cauza virusilor?

6 răspunsuri:
| MonyMoniq explică:

Nu le-am gresit ca de aia mi-a aparut contul meu!

| Ella3133 a răspuns:

Stiu si mie mi se intampla la fel, am schimbat browserul si acum este totul normal

| MonyMoniq explică (pentru Ella3133):

Cum ai schimbat browserul?

| Catalina_Stoica_1988 a răspuns:

La fel am patit si eu zi-mi si mie te rog ce ai facut k nu-mi merge de o luna

| MonyMoniq explică (pentru Catalina_Stoica_1988):

NU am facut nimic.Am intrat pe internet exploar si acolo merge facebook-ul.Dar azi a mers vreo ora si apoi iar-si mi-a aparut asa.Deci nu stiu.Eu intru pe internet exploar ca acolo merge!big grinbig grin