| AndreiAndrei123454 a întrebat:

De ce nu pot da cerere cuiva care are vreo 2000 de prieteni,imi apare acolo la profil ca ii pot da doar mesaj nu si cerere, si un prieten ii poate da add acelei persoane si eu nu?

10 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Poate te o blocat acea persoana, apropo vorbesti de Facebook?

| AndreiAndrei123454 explică (pentru KanezuY):

Da pe Facebook

| KanezuY a răspuns (pentru AndreiAndrei123454):

Atunci e posibil sa ai block de la respectiva persoana.

| AndreiAndrei123454 explică (pentru KanezuY):

Pai daca nu ma cunoaste cum sa-mi dea block.

| KanezuY a răspuns (pentru AndreiAndrei123454):

Poate i-ai dat mai multe cereri de prietenie in trecut si ti-a dat block acel cineva.

| KenNine a răspuns:

Depinde poate are blocat la cereri de prietenie. Poate acel prieten a tau are un prieten comun cu aceasta persoana.

| AndreiAndrei123454 explică (pentru KenNine):

Si eu am prieteni comuni cu acea persoana

| KenNine a răspuns (pentru AndreiAndrei123454):

Atunci ori a blocat Facebook pe anumite persoane, poate are mai multe criterii care persoane sa-i dea add.

| Marius44467447 a răspuns:

Pt că are la lista full prieteni

| AndreiAndrei123454 explică (pentru Marius44467447):

Adica i-a dat prea multa lumea add si nu le-a acceptat?
pai un prieten poate da add, eu nu