| anonim_1705 a întrebat:

De ce nu pot descarca nimic de pe scribd.com? Imi apare o tablita unde spune ca trebuie sa platesc $$$... cum trebuie sa procedez sa fie bine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nou e cu plata daca nu ma insel upload-and si tu ceva la ei pe site te lasa sa iei gratis.(Vezi ca la unele documente de acolo poti selecta scrisul, dai copy si apoi paste intr-un fisier word sau text la tine in calculator fara sa downloadezi).

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Deci ai optiunea sa incarci si tu ceva si iti da 24 de ore moca sa downloadezi. Dar optiunea respectiva nu apare mereu, nu stiu de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti perseverent si incerci de mai multe ori cateva zile la rand, pentru documente diferite, la un moment dat o sa apara alta tablita, care pe langa varianta de plata, va avea la baza optiunea de a incarca tu un document la schimb