| Lomudreptatii a întrebat:

De ce persoanele cărora nu le convine o întrebare te fac troll? Nu mai ai voie sa întrebi nimic, sunt somități și trebuie să le ceri părerea?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce raspunsuri dai, cum te-ai numi altfel?

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca unii chiar sunt trolli!

Uite aici propriul tau raspuns, care te face celebru la intrebarea asta:

https://imgur.com/WPu734F

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dă-le ignor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e in forumurile romanesti. Chiar nu am inteles de ce dar e exagerat in Romania. Eu sunt Turc si la noi pe forumuri un troll d asta apare odata la 6 luni si il cearta ceilalti si dispare. Sau in grupuri, cand te injura cineva, indiferent cat se autoritar e el il da afara, sau chiar daca isi bate joc de tine, se numeste dreptate. In Romania si eu la inceput credeam ca am eu o problema de ma face toata lumea prost pe forumuri, ca scriu gresit sau altceva, nu e de la oameni. Sau mai sunt si aia care tipa cand folosesti un cuvant pe engleza ca suntem in Romania, sau rasisti, din ce observ romanii care sunt de treaba care ii cunosc in adevarat nu prea umbla pe forumuri si cred ca raman numai oamenii necivilizati, sau e o alta problema. Dar in medie sunt ffff multi ciudati in forumurile romanesti, cred ca de 300-500% mai mult ca pe reddit usa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că te consideră unul (troll) dacă întrebarea nu li se pare serioasă.

| Anonimatul000 a răspuns:

Din nefericire în ziua de azi, pe aceasta comunitate sunt foarte mulți, ce foarte mulți, majoritatea e plină de trolli care dau tot felul de întrebări tâmpite, iar din cauza faptului că ei sunt MAJORITATEA, Marea parte a oamenilor îi baga pe toți în aceeași oală, zic pe toți deoarece încă mai există și oameni normali la cap care chiar știu sa folosească platforma aceastacum trebuie, dar destul de putini. Și cam asta ar fi răspunsul