| Anomim2025 a întrebat:

De ce românii de pe Facebook nu suportă Ungurii în general?

Răspuns Câştigător
| Apollo007 a răspuns:

Nu are nimic nimeni personal cu ungurii! Si-o fac cu mana lor, nu poți sa revendici o parte din teritoriul național al ROMÂNIEI țară care ti-a dat atâtea drepturi ca minoritate. Au universitate în limba lor, plăcuțe bilingve sunt în majoritaea job-urilor bune in Ardeal si tot sunt nemulțumiți. Vor autonomie e simplu: SA SE DUCĂ ÎN UNGARIA! Unguri și-o fac cu mâna lor!

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu toti uni,uni se iau de toata lumea, lipsa educatiei,bunului simt,civilizatiei e mare, dar adevarul ca si unguri au tupeul sa spune ca ardealul e a lor,bine nu toti uni, dar acest tip de rasism il simt si eu cateodata,deci nu inteleg de ce uni se plang ca sunt discriminați in strainatate cand ei sunt rasisti, bine presedintele e de nationalitate Germana deci nu toti sunt rasisti, uni sunt dar nu toti, la noi in banat daca esti ungur, german esti mai bine vazut

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce, romanii care nu sunt pe Facebook ii suporta?

| Freya1 a răspuns:

Eu nu sunt rasista dar cand uni sunt prea increzuti nu pot sa nu recunosc.Pai unu dintre motive e ca sunt orase din Romania unde si la magazin de mergi te intreaba ce doresti in ungureste vorbesc in ungureste prin spatele tau ceia ce nu este corect si de bun simt si multe altele suntem in Romania vorbeste romaneste ca sti destul de bine. Poate daca ar lasa uni din ei nasul mai in jos nu le-ar avea nimeni treaba

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Idiotii de pe Faceook nu suporta mai mimic; nu stiu cum i-a suportat ma-sa 9 luni in pantec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''romanii de pe Facebook''
Pe internet pot sa se exprime liber, crezi ca romanii care n-au Facebook ii suporta?laughing

| alex15ccc a răspuns:

Deoarece ungurii vor sa ne fure ardealul, dar nu il vor capata niciodata.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru alex15ccc):

Copile e eeeeeee; usurel cu prostiile!

| RAY a răspuns (pentru alex15ccc):

Alex deja il au, acolo daca nu sti limba lor mori de foame, e aiurea asa ceva

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Pentru ca ei considera ca Transilvania este a lor.

| AnoAnonima0 a răspuns:

De ce ungurii nu suporta romanii? Deci nu la noi este problema ci la ei.

| StefanWass a răspuns:

Pentru ca sunt prosti