| deyu121 a întrebat:

De ce scartaie sacunele de birou si rotile de la carucioare de bebe? eu ma un scaun si cand ma asez sau cand ma las cu spatele scartsaie de doamne fereste! si rotile de la un carucior de bebe al matusi mele cand sare peste un bolovan scartaiie susupensile si apoi incepe scartaila! chiar daca e un raspun ciudat si amuzant va rog frumos sa imi raspundeti!

Răspuns Câştigător
| simonarus a răspuns:

Le poti pune putin ulei si ai rezolvat problema

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca esti asa un copil de 4-5 scos de abia acum din casa laughing
Frate putin ulei la ambele si se rezolva... Eu nu ma sperii de un amarat de scartait laughing

| carlyhalatz a răspuns:

Nu ma face sa rad! poate pentru ca scaunul si caruciorul de bebe sunt prea vechi sau stricate.