| Bezea65 a întrebat:

De ce scribd imi tot ia bani de pe card in continuare, chiar daca eu m-am dezabonat de la ei de vreo cateva luni? Cand intru si ma uit pe cont, nu mai am cardul si datele acolo, de ce mi se retrag din cont daca eu l-am dezactivat acum 2-3 luni?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Pff, blocheaza tranzactiile si apoi dai mail sa iti dea banii inapoi.
Modifica setarile de la internet banking sa nu se poate lua bani de pe card pana cand nu confirmi tu fiecare plata!