| TudorFox a întrebat:

De ce scrie pe google cand cauti casa de papel ca sunt doar 2 sezoane cand acum sunt 3?

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu a adaugat nimeni stiri noi despre asta.
Google nu isi adauga singur informatii noi despre tot felul de chestii. Sunt alti oameni ( de exemplu, eu, tu, etc ) care adauga aceste informatii pe Google, pe site-urile lor web sau pe altele.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Trebuie să actualizeze cei de la google. E făcut recent al 3-lea și n-au avut timp.
De ce nu?
Deoarece au mai multe „chestii" și nu cred că le e atât de ușor.

| ZyRRe a răspuns:

Inca nu este actualizat, abia a aparut si nu cred ca se gaseste online. Doar pe Netflix parca este.