| anonim_4396 a întrebat:

De ce se incarca greu telefonul si ce as putea sa fac? Mi-am reparat recent telefonul. Mufa de incarcare la telefon

5 răspunsuri:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Schimba USB-ul (Cablul) de la incarcator

| psica a răspuns:

E de la încărcător, încearcă alt încărcător sau îți poți cumpara unul, Fast charger adaptor

| PRD98 a răspuns:

Ai incercat sa folosesti alt incarcator? Alta priza? Sa incarci un alt telefon cu incarcatorul de la telefonul tau sa vezi daca functioneaza? Abia dupa iti poti da seama ce este problema. Daca ai incercat cele spuse mai sus, inseamna ca a aparut din nou o problema la telefon (bateria sau sursa).

| Cristina_Si_Ionel_Secrier_1978 a răspuns:

La ce se incarca greu la jocuri sau?
Pentru ati raspunde la intrebare te rog sa imi spui la ce nu se incarca la jocuri?

| anonim_4396 explică (pentru Cristina_Si_Ionel_Secrier_1978):

Se incarca greu cand il las la incarcat. Am mers la reparat sa imi lipeasca ceva chestie de la mufa telefonului si am vebit cu buba mai mare.