| killforfun19 a întrebat:

De ce tot imi da eroare flash palyerul si pe chat si pe youtube, dupa eroare trebuie sa dau refres la pagina ca sa revina!

6 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Instaleaza ultima versiune de Adobe flash player!

| RyoRay a răspuns:

Trebuie sa instalezi Adobe Flash Player versiunea cea mai noua, si cand instalezi, si iti da eroare de descarcare, schimba data si ora punandu-le corect din ziua aceea. Funa?

| killforfun19 explică (pentru Cosminovici18):

Am instalat si tot, poate fi din cauza netului? ca stau intr-o baza sportiva si merge cam rau!

| killforfun19 explică (pentru RyoRay):

Am instalat si tot imi da crash, poate fi din cauza netului? ca stau intr-o baza sportiva si merge cam rau!

| Cosminovici18 a răspuns (pentru killforfun19):

Da poate fi si din cauza netului!

| RyoRay a răspuns (pentru killforfun19):

Poate fi din cauza asta...mie nu-mi mergea din cauza datei si orei... cauta pe youtube poate o sa rezolvi, daca nu o sa caut si eu, sau intreaba un specialist.