| Crisstinayy12 a întrebat:

De ce un băiat îmi spune tot ceau iubi, eu nu am nimic cu el nici macar nu am vorbit vreodată, nici nu îmi place de el. Ce sa-i spun eu că mă enervează și de fiecare data n-am zis nimic și el cu gașca lui " ți-a zis ceau iubi" a zis o fata proasta de acolo azi.

11 răspunsuri:
| P4rAd0x a răspuns:

Buna. Probabil spune la misto, nu sunt sigur daca lui ii place macar de tine. Ideal ar fi sa-l ignori, pentru ca nu poate zice la infinit, iar daca nu poti sau crezi ca ar fi mai ok sa nu faci asta, pur si simplu roaga-l sa inceteze, pentru ca te deranjeaza. Daca alegi sa-i spui incearca sa ai grija cum o faci, sa nu te ia la misto iar. Succes.

| lilica06 a răspuns:

Hei Cristina! Dupa informatiile tale, se deduce ca baiatul respectiv te place. Daca e dragut si crezi ca ai putea sa faci o conversatie de prietenie cu el, incearca sa vorbesti cu el, sa ii spui ca puteti sa fiti prieteni. Daca e o persoana perversa, explica-i ca vrei sa te lase in pace. Sper ca te-am ajutat cu un mic sfat.Te-am pupat si mult succes

| Crisstinayy12 explică (pentru lilica06):

Nu mă place asta știu clar

| alexboss2020 a răspuns:

E ceva normal cred, asa e obisnui el sa iti spuna e ca si cum ar zice unele fetel intre ele 'Ce faci fa' asa e pentru el si aceste cuvinte, incearca sa discuti cu el si sa ii spui sa nu iti mai zica asa, daca tot nu te lasa in pace nu il mai baga in seama si o sa se opreasca!

| Legion7X a răspuns:

Sunt genul de replici seci făcute de băieți pentru agățat fără amuzament, făcute la cacialma, unele de proastă calitate.
Dacă și tu te amuzi din orice s-ar putea să găsești ceva atrăgător la el nu știu depinde de fată.
Unele se amuză din orice la un băiat și li se pare că băiatul este foarte tare, glumeț, deștept, etc deși el este extrem de penibil.

| Adry05 a răspuns:

Fac misto de tine. Poti intra in jocul lui si sa-i raspunzi in aceeasi maniera, tot in bataie de joc sau il ignori total pana se plictiseste. Daca ii arati ca te enerveaza, mai rau face.

| Crisstinayy12 explică:

Am vrut să zic ceva dar după se ea de mine probabil și o să strige in gura mare ceva

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ignora-l!
Toate "animalele" isi manifesta, ca el, inferoritatea.

| TheWhiteDemons a răspuns:

Face caterinca cu tine.Sincer nu il baga in seama sau raspunde-i cu aceeasi vorba si pe urma se satura fiidca lui ii place cand te enervezi daca il ignori o sa uite, mai ales ca e cu gasca lui si tu cu a ta poti face si tu misto de el.

| CautFilmHorror a răspuns:

Zi si tu lu altul iubi

| Crisstinayy12 explică:

E ok sa i zic Nu știam că ai o iubită imaginară laughing