| anonim_4396 a întrebat:

De ce un ghinion nu vine niciodata singur?

Răspuns Câştigător
| furios4you a răspuns:

Pentru ca te gandesti tot timpul la ce o sa ti se intample. gandeste pozitiv

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

E doar o vorba veche dar nu un postulat, nu e perfect valabila pentru toate cazurile care s-ar ivi.

| jadir a răspuns:

Pentru ca asa este sa fie uite, mie de cand ma stiu cand incepe sa mi se strice un televizor incep toate pe rand PC, frigider etc la fel si cu becurile s-a ars unu in 2, 3 zile se ard toate pe rand.Care este motivu sincer chiar nu im pasa oricum se ard o data si o data si daca astfel de lucruri nu s-ar intampla n-ar mai exista cuvantul ghinion.