| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii barbati au vocea foarte pitigaiata?

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa e vocea lor.Nu exista un motiv.winking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ori au inghitit heliu...

| funnymantm a răspuns:

Meeei laughing cum sa nu fie motiv... Este nivelul de testosteron din corp. depinde de parinti, cand se fecundeaza "oul". sunt anumiti cromozoni si etc etc mama si tatal dau un anumit nivel te estrogen si testosteron, asa se determina daca e fata sau baiat. un barbat cu vocea pitzigaiata este un om care nivelul de estrogen este mai mare dar totusi este barbat.
Nu ati vazut in filme cand barbati daca sunt prinsi de testicule vorbesc cu vocea ridicata? think about it

| alexam a răspuns:

laughing Pentru ca seamana prea mult cu mamele lor. E clar ca e ceva ce nu se poate schimba, si e de natura genetica! Sau... cand e vorba de tineri, stii ca vocea e in schimbare. Pana la varsta de 21-22 de ani, nu e barbat, e baiat, adolescent sau tanar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau i-a lovit cineva in punctul sensibil big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca sunt eunuci. laughing

| snezoo a răspuns:

Asa sau nascuttonguetongue