| mirunicascumpica a întrebat:

De ce zice pe facebook ca:Nu eşti eligibil pentru un cont Facebook?

Răspuns Câştigător
| JomelaMaya a răspuns:

Pentru ca depinde din ce an esti nascut trebuie sa ai 18 ani pntru a avea facebook deci daca esti din `99, `98, `97, `96, 95`, 94`, nu poti daca esti din `93 si din luna ianuarie, februarie sau martie merge daca nu nu, daca esti mai din anul `92... si asa mai departe mergethumbs up

6 răspunsuri:
| karlikuicsddd a răspuns:

@Ionelutza, esti proasta mamastraight face. Eu cum mi-am facut facebook si am 14 ani, si pe langa asta am pus si varsta acolo raised eyebrows Trebuie sa fii din 97 ( martie, februarie, ianuarie) sau de la 96 in sus happy. In concluzie trebuie sa ai peste 14 ani happy

| Cher22 a răspuns:

Pote pentru ca trebuie sa ai 14 sau 18 anii nu stiu exact. pune si tu ca esti nascuta in 90' big grin

| Melissssa a răspuns:

Pentru ca trebuie sa ai 18 anitongue

| DuddăBântuită a răspuns (pentru Melissssa):

Eu am zis ca am 14 ani si nici dracu nu mi.a zis nimic laughing)

| Melissssa a răspuns (pentru DuddăBântuită):

Raspunsu e de pe 1 aprilielaughingstraight face

| DuddăBântuită a răspuns (pentru Melissssa):

Si eu ce sa.i fac raspunsului? sa il pup?batting eyelashes