| bodoboddy78 a întrebat:

De ceva timp fac culturism si au inceput durerile de testicule. Nu se umfla,doar ma dor in timpul mersului iar cand stau durere usor usor dispare. A patit cineva asta? M-am documentat si am dat de,, varicocel,,. Se manifesta tot prin durere doar ca 98% la testicolul stang. La mine durerea trece de la unul la altul. Cineva mi-a mai bagat in cap prostia cu,,cancerul,, iar cancerul nu se manifesta asa. In primul rand ai greata,varsaturi, dureri de cap etc...iar eu nu am asa ceva.

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pentru asta sunt facute oole, ca sa te anunte - Ma tarane, nu te forta ca iti face rau. Etapa urmatoare - iti vor ajunge la genunchi.

2 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Mai degraba ai facut o hernie, incearca sa vezi. Varicocel sigur nu e, acolo ai probleme doar la un testicul si mai mereu e ala stangul care se si umfla vizibil fata de cel sanatos.

| Cybe3r a răspuns:

Cel mai bine mergi si informeaza_te la un medic nu te lua dupa gura "babelor" ca asa multi se dau medici si nu stiu nimic concret. Funda daca te_am ajutat.