| Nightborn a întrebat:

De curand mi-am activat o optine din orange young in care am 150 mb si acces nelimitat facebook si yahoo messenger. momentan netul merge bine dar cand intru pe facebook sau mess imi ia din aia 150mb sau am nelimitat? trebuie sa activez ceva ca sa am direct nelimitat? (sunt nou, nu stiu cum se da fundita, dar voi incerca sa dau happy )

Răspuns Câştigător
| zbuu16 a răspuns:

Daca e nelimitat facebook si yahoo messanger atunci nu-ti ia nimic, atat timp cat(cred) ca intri de pe aplicatiile de pe telefon pentru yahoo si facebook si nu din browser-ul telefonului.