| JuL a întrebat:

De curand mi-am luat o camera Microsoft HD, am o mica problema la ia, atunci cad o pornesc si ma vad cu o persoana se focalizeaza cateva secunde si revine la normal, asa face din cand in cand, sigur este din setari camera e nou nouta si a costat ceva are microfon incorporat tot, dar ma deranjeaza aceasta problema. cum o rezolv?

1 răspuns:
| Expressions a răspuns:

Vorbeste cu cei de la care ai cumparat-o, problema nu cred ca e din setari.