| Deiiiiia a întrebat:

De curand mi-am luat Samsung Galaxy Ace Plus si am primit cu tot cu incarcator si cablul de date insa nu stiu cum sa descarc sau sa bag ceva pe tel. Am senzatia ca imi trebuie un program sau ceva de genu thinking ma puteti ajuta?:*

2 răspunsuri:
| Jeryko a răspuns:

Eu am cablu de date la telefonul meu dar nu folosesc CD-ul Totul e simplu bagi mufa in telefon si cealalta in PC astepti sa se isntalexze driverele care le isntaleaza PC-ul si o sa-ti apara Removable Device sau cvea de genu si o sa-ti apara cardul telefonului in PCDaca ai nevoie de ajutor adauga: vyo_the_number_one

| Smokey13s a răspuns:

Ar trebui sa primesti in cutia telefonului si un CD pentru instalare ca sa poti folosi USB`ul. Daca nu, cauta pe net Samsung PC Studiowinking