| wannabe a întrebat:

De exemplu am un telefon nokia 6303, ce modalitati sunt ca sa imi pierd semnalul si sa nu mai pot fi apelat?

4 răspunsuri:
| picu a răspuns:

Te duci la setari, profile si selectezi modul avion.Astfel nu vei mai avea semnal big grin

| wannabe explică:

@picu n-ai sa primesti fundita laughing stiu deja asta, vreau alte modalitati

| picu a răspuns:

Nu dau raspunsuri pentru fundita laughing nici nu stiu la ce imi folosesc laughing. Pai nu inteleg de ce vrei alta modalitate daca asta face ce vrei tu.

| Americanlife a răspuns:

Apesi butonu de inchidere o data si ati apar mai multe profile si sel prof avion