| sticks16 a întrebat:

De la cati ani ma pot caza la un hotel? Funda:*

11 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

De la 18 ani in sus te poti caza la un hotel!

| C8PILUcool a răspuns:

Trebuie sa ai buletin.

| C8PILUcool a răspuns:

14 ani

| C8PILUcool a răspuns:

| CatelusaFlaffy a răspuns:

14 ani, cand iti faci buletin

| Karakter1 a răspuns:

De la 18 ani daca tu inchiriezi camera.Deja daca n-ai majoratu, altcineva mai mare trebuie sa comande.

| SweetFruits a răspuns:

Intreaba-ti pariinti!

| cParty a răspuns:

Pai trebuie sa ai neaparat buletin si bani bineinteles de la 14 ani in sus eu asa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi la 1 lună, dacă ai însoţitor, în rest doar de la 18.

| giao921 a răspuns:

Daca vrei sa stai singura la hotel, cred ca trebuie sa ai 18 ani! Pentru ca trebuie sa platesti, si na. treaba cred ca asa e, 18 ani! Sper ca m-a ajutat! big grin

| mmihaelaa a răspuns:

De la varsta de 18 ani in sus, dar trebuie sa ai si buletinul dar te poti caza si cu buletinul unei alte persoane cu varsta trecuta de 18 ani de exemplu te duci insotit de o persoana care are peste 18 ani si te cazezi...