| Reek54 a întrebat:

De la Pasaj Baneasa cu ce autobuz/e pot ajunge la Piata Unirii?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Este expresul 783 care vine de la Aeuroportul Otopeni si merge pana in Piata Unirii dar avea cartele speciale cu pret special, nu stiu acum cum mai este ca n-am mai mers demult cu el. Altfel poti lua 131 pana in Piata Romana si apoi sa iei metroul 2 statii sau sa mergi pe jos 2 statii

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cu 783 până la Piața Victoriei, iar de aici cu metroul până la Piața Unirii(sau pentru alte variante, vezi pe hartă, traseul și mijloacele de transport).
http://www.miculparis.ro/html_misc/harta_ratb.html

| faramatania a răspuns:

Scuze,783 este direct până la Piața Unirii, pentru alte variante vezi harta, traseu și mijloace de transport.