| anonim_4396 a întrebat:

De la showroom-ul EMAG Bucuresti se poate cumpara si direct din magazin sau numai prin comanda?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Si din magazin si prin comanda.

| MMihai a răspuns:

Sunt lucruri pe care le au în stoc și pe alea le poți cumpăra pe loc, și piese pe care nu le au acolo și pe care trebuie să le aducă!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar ce se afla in showroom. Daca au in depozit atunci faci comanda de pe site dininainte...asa stiu.

| GiGoLoEuRoPeAn a răspuns:

Emag spune clar faci comanda online si daca doresti sa le iei mai din timp te duci la sowroom oriunde si iti ridici comanda si poti sa le si probezi ca au banc de probe. Funda?

| SunShineVlad98 a răspuns:

Numai prin Comanda