| Al3xBest a întrebat:

De o vreme ma tot suna cineva cu numar privat cam pe la 3-4 dimineata! parca si-a facut un obicei in astacrying! stie careva cum as putea sa aflu cine ma suna? daca raspund nu zice nimic sau imi inchidestraight face!

4 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Nu ii mai raspunde si se va plictisi sa sune. Garantat!

| AzZy a răspuns:

Nu poti afla cine te suna cu nr ascuns, poate e un prieten. Ce trebuie tu sa faci e sa iti inchizi telefonul noaptea sau sa il dau pe silentios ca ala sa sune si pe tine sa nu te afecteze cu nimic. aca va observa ca nu mai are nici un efect, de la un timp va incetawinking

| irinaina a răspuns:

Nu poti sa afli cine e daca te suna cu numar ascuns, ca si pe mine ma suna cineva, dar eu il dau pe silentios, sau cred ca o sa imi schimb numarul...fa si u la fel daca vreihappy

| mynameisveryinterestingbutuwontfinditout a răspuns:

De ce nu iti pui telefonul pe silentios? Daca vede ca nu ii mai dai importanta si ca nu te mai deranjeaza o sa te lase in pacewinking