| IIIshaneIII a întrebat:

De obicei sustin pirateria si nu prea cumpar muzica,software,jocuri,filme etc,dar vreau sa cumpar un CD cu toate melodiile lui carla,s dreams, de unde il pot achizitiona?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Daca e asa, inseamna ca ai vrut sa spui ca practici pirateria, nu ca o sustii. Se cumpara online de la Emag, sigur si convenabil.

8 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu este corect sa ii jefuiesti pe toti de fructul muncii lor, si sa platesti doar munca lui Carla's Dream. Fura-le salariile si lor, fii consecvent!

| IIIshaneIII explică (pentru minrest):

Carla,s dreams este singurul care a mai scos muzica buna in ultimul timp, restul manele de 2 lei care nu fac decat sa duca la scandal/flame, si muzica comerciala de 2 lei, care nu merita nici macar ascultate, cumparate sub nici o forma.

| IIIshaneIII explică (pentru minrest):

Mersii,am gasit mai multe disc-uri la eMAG cu preturi bune

| minrest a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Cu placere.

| minrest a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Daca e asa, inseamna ca ai vrut sa spui ca practici pirateria, nu ca o sustii. Se cumpara online de la Emag, sigur si convenabil.

| DumitruS a răspuns:

Uite aici, gasesti toate materialele lor, la reducere chiar: http://bit.ly/2Gje69h

| IIIshaneIII explică (pentru DumitruS):

Mersi pentru raspuns, dar nu dau click pe link-uri cu terminatia bit.ly si altelede genul,, scurtatura adresa,,

| DumitruS a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Cum doresti. Nu e virus, spam sau scam, era vorba de afiliere doar. Bafta!

| IIIshaneIII explică (pentru DumitruS):

Posibil dar intr-un link vezi si unde te duce ex: https://www.tpu.ro/......-cu-toate/ citesti ce scrie in link, vezi ca te arunca pe TPU, in rubrica informatii-utiliatere /topicul respectiv (aka totul transparent)