Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

De pe cardul acela de bonuri, poți scoate bani sau trebuie neapărat să cumperi alimente de ei?

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu poti face retrageri, doar sa cumperi produse cu el.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cumperi numai mincare de toate bonurile atit, mincare nu haine nu aparate nu pantofi.

| gemeni6226 a răspuns:

De pe cardul cu bonuri nu se pot scoate bani.Da alimente si nu numai de exemplu in hypermarketuri iti faci cumparaturi chiar si haine cosmetice orice si poti plati la casa cu cardul de masa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Produse iti poti lua cu acele bonuri sau sa le schimbi la cineva dar iti va da mai putin decat valoreaza bonurile.

| DeeaCarmen a răspuns:

Nu poti scoate bani de pe el. La unele magazine mai poti strecura in cumparaturi si alte produse decat mancare si bautura

| M1989 a răspuns:

Sa nu il bagi in bancomat ca o sa ramai fara el... se foloseste strict pentru cumparaturi..si da doar pentru alimente.

| luizamarya2 a răspuns:

Doar alimente. pentru asta si este. dar am vazut multi vânzători care pe cardul acela dădeau si țigări și alcol. trist?