| alexandruth a întrebat:

De pe ce ia informatiile bancomatul? De pe banda neagra a cardului sau de pe dreptunghiul metalic? Daca acopar partea metalica, il mai vede, doar asa din curiozitate... big grin

Răspuns Câştigător
| Alexandruui a răspuns:

Pe banda nearga. Pentru ca pe banda neagra este un cod numeric. Ca la CD cand faci un CD cu poze pe el O sa vezi dupa aia ca ai o banda mica pe spate. Ai vazut poti scrie cu marcarul pe fata dar pe spate nu ai voie ca acolo se citeste FUNDA?