| a1l3x a întrebat:

De pot sa iau metin 2 bob? dar sa mearga.

Răspuns Câştigător
| KameliaFrumusika a răspuns:

Sper ca imi dai fundita:*. http://m2bob.eu/

6 răspunsuri:
| xDevilBro a răspuns:

Nu`l mai poti lua! a fost updatat un alt hack.

| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Eu al am dar nu stiu ce metin2 are metin2client.bin.imi spuneti si mie plzzz

| Dariuscena81 a răspuns:

Ba de unde pot sa iau si eu hackul asta

| madalinalex a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ai_YRo5gr8U uite aici poate iti este de ajutor mie imi merge

| Nicolas_Nicusor_1994 a răspuns:

Sal de unde pot sa descar hack asta

| sAtIpICeNeTu a răspuns:

Salut lume as dori si eu pe cineva care ma poate ajuta cu hack pentru metin2ro hack de spart mein fara a lovit metinu cu sabia n-am folosit niciodata asacva de 4 5 ani de cand joc e cea mai mare dorinta amea dar as dori 1 gratis daca se poate?