| MCRgurl a întrebat:

De unde a inceput chestia cu teresa fidalgo? adica chestia cu mesajul.

9 răspunsuri:
| gabrielaoana11 a răspuns:

Si eu l.am primit..si se zice ca fantoma ei chiar este...dar eu nu cred... daca vrei sa pe google si da la imagini si cauta si o sa vazi poze cu "fantoma" ei
fundita?!

| MCRgurl explică (pentru gabrielaoana11):

N-ati inteles...eu cred ca fantoma ei exista in portugalia, in padurea in care a murit, dar nu ca ma bantuie pe mine sau o omoara pe maica-mea...eu vreau doar sa stiu de unde a inceput chestia cu mesajul, cine l-a scris, cum a aparut, de unde au scos chestiile?

| gabrielaoana11 a răspuns (pentru MCRgurl):

Aa..nu se stie exact

| MCRgurl explică (pentru gabrielaoana11):

Pai ma gandeam eu ca nu se stie...ca doar e ceva inceput pe net, nu se stie ce prost l-a scris

| gabrielaoana11 a răspuns (pentru MCRgurl):

Corecttongue

| Voicu_Mihai_1995 a răspuns (pentru MCRgurl):

Exact

| WeWillSeeAgainInHell a răspuns:

Mda l-am primit si eu dar nu iti face griji nu se intampla nimic e doar un alt mass.

| Sprike a răspuns:

Pai aia a fost o femeie care a facut un accident un portugalia si acum e spirit fantoma bla bla... si eu am primit mesajul ala ca daca nu trimiti o sa te bantuie DAR NU NU E adevarat NU E e o prostie totala facuta pe o persoana moarta de o prostie ca o sa te bantuie sper ca te-am ajutat! funditzzza? happy

| TigerEye a răspuns:

Păi, ştiu că răspund târziu, dar oricum. Teresa Fidalgo este doar o legendă. Aceasta a început o dată cu un scurtmetraj făcut de un student la facultatea de film (clipul). Bun...Ca să strângă vizualizări, acesta a început să trimită mesajul cunoscuților şi astfel text-ul s-a răspândit, tradus etc. Oricum, NU crede astfel de prostii, da? straight face