| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea comanda tricouri personalizate cu InuYasha sau cu eroi din Dota? Funda si vot restul'.

Răspuns Câştigător
| Pixel2009 a răspuns:

Ti-ai putea imprima o imagine cu unul dintre ei pe un tricou simplu, sau pe orice haina vrei tu. Imprima o imagine de pe net si mergi la o tipografie din orasul tau. E mai ieftin asa si iti poti crea propriile tricouri unice.
Sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| Azazel_2358 a răspuns:

Imprimati tu e 50 sau 30ron parca depinde de imagine

| DauSiFug a răspuns:

Vrei sa joci dota?, vrei sa afli strategii, informatii, sa vezi faze funny din dota?, atunci intra pe www.joaca-dota.blogspot.com

| buburuza_7398 a răspuns:

Hm.