| puscahoreangaion a întrebat:

De unde descarc firmware-ul (andoid) pentru Samsung pro young gt s-6312?
si altul pentru Samsung galaxy pro y b-5510?
si cum descarc firmeware-ul in telefon, iar dupa aceea cum instalez google play store? dau funda la meseriasi

1 răspuns:
| Andreeac33 a răspuns:

Incearca prin Kies instalat atat pe telefon cat si pe PC. Apar detalii care explica destul de bine pentru a descarca firmware-ul cel mai nou. Daca nu ai Kies incorporat, descarca-l de pe Google Play thinking sau de pe aptoide.